Sultangazi Koltuk Yıkama

Sultangazi Koltuk Yıkama

Kirlenen koltuklarınızı temizlemekte zorlanıyor musunuz? Koltuklardaki leke izlerini ne yaparsanız yapın çıkaramıyor musunuz? Endişelenmeyin, sultangazi koltuk yıkama firmamız siz değerli müşterilerine vermiş olduğu son derece titiz hizmeti ile bir telefon kadar uzağınızda.
Profesyonel bir koltuk yıkama firması olarak yıllardır bu sektörde müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sizlere sunduğumuz oldukça temiz ve titiz hizmetimizden faydalanmak isterseniz, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamız, alanında uzman çalışanları ile kirlenmiş bütün koltuklarınızı en iyi şekilde temizler ve adeta yeni alınmış koltuklar kadar temiz hale getirir.

Sultangazi Koltuk Yıkama Aşamaları

Sultangazi koltuk yıkama firmamızın vermiş olduğu koltuk yıkama işlemi 3 aşamada gerçekleşir:
Aşama: Koltuk yıkamanın ilk aşaması ıslatmadır. Bu aşamada profesyonel püskürtme aracı ile koltuklar ıslatılır ve kirler yumuşayana kadar bir müddet beklenilir.

Aşama 1: Bu aşamada ise fırçalama işlemi gerçekleştirilir. Koltuklar, iyice kirlerinden arınana kadar iyice fırçalanır. Koltuk temizliğinin en önemli aşaması olan fırçalama aşaması son derece dikkatli bir şekilde yapılmalıdır.

Aşama 2: Islatma ve fırçalama işlemlerinden sonra son olarak vakumlama aşamasına geçilir. Bütün koltuklar vakum makinesi ile içerisine hapsettiği sudan arındırılır. Vakumlama işlemi koltuğun içindeki kirli su gidene kadar tekrar edilir. Bu işlem sayesinde koltuğun yeteri kadar temizlenip temizlenmediği de ortaya çıkmış olur.

Sultangazi Koltuk Yıkama Firması

Sultangazi koltuk yıkama firmamız çalışanlarının her birine koltuk yıkama alanında özel eğitim vermiş ve onları bu konuda geliştirmiştir. Evinizin en değerli eşyalarından biri olan koltuklarınızı firmamıza içiniz son derece rahat bir şekilde teslim edebilirsiniz.

Koltuk yıkama sırasında kullandığımız temizlik malzemelerinin her biri kaliteli ürünlerden oluşur ve hiçbir şekilde koltuklarınıza herhangi bir zarar vermez. Koltuğun içerisindeki süngere varana kadar sizlere derinlemesine bir temizlik hizmeti veriyoruz. Kirlenen ve temizleme vakti gelen koltuk takımı, kanepe, sandalye ve oturma gruplarınızı gönül rahatlığı ile firmamızın deneyimli personellerine teslim edebilirsiniz.Kaliteli ve güvenilir bir koltuk yıkama firması arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamızın en önemli misyonu daima müşteri memnuniyetidir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

× Hemen İletişime Geç