Silivri Koltuk Yıkama

Silivri Koltuk Yıkama

Uzun yıllardır bu sektörde çalışmakta olan Silivri koltuk yıkama firması olarak sizler için en iyi en profesyonel ekipler ile hizmet vermekteyiz. 7/24 sunduğumuz hizmetlerden dilediğiniz an yararlanabilirsiniz. Koltık yokama işleri herkesin yapabileceği bir işi değildir bu yüzden en iyi seçenek bir firma ile anlaşarak dipten derinlemesine bir temizlik hizmeti almak olacaktır. Firmamızda bulunmakta olan aletler tam anlamı ile son teknolojidir. Gösterdiğimiz özen ve deneyimlerle müşterilerimizi hatasız profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel hizmet sunan ekibimiz sizlere çok kısa sürede uzman bir temizlik sunacaktır. Bugüne kadar asla hiçbir müşterimizi mağdur etmedik tam tersşne memnuniyeti için çalışıyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetini bir ilke olarak belirledik ve tüm işlemlerimizde bu doğrultu da gidiyoruz. Sizde dilerseniz firmamız ile iletişim kurarak ayrıntılı bir bilgi alabilirsiniz. Günümüzde hava kirliliği ya da hayvan tüyleri bile havayı kirletmektedir. Şöyle bir düşünülürse koltuklar evlerde en çok kullanılmakta olan eşyalardır bu durumda sağlınız için en önemli şey temizlik konusu olacaktır. Uzmanlar tarafından önerilen şey koltuklarınızın yılda 2 kere yıkanmasıdır. Elde yıkama ile makinalarla profesyonel bir temizlik kıyaslanamaz. Çünkü elde yıkanan koltuklarda tam anlamı ile bir temizlik gerçekleşmez bu yıkama yöntemi sağlıklı değilidir fakat makinalarla yapılan temizlikler derinlemesine yapılmaktadır bu da sağlığınız açısından dikkat edilmesi gereken bir konudur. Silivri koltuk yıkama firması olarak size tavsiyemiz bu konyu göz ardı etmemenizdir.

Silivri Koltuk Yıkama Fiyatları

EKoltuk fiyatlarımızdan bahsedecek olursak yedi kişilik koltuk takımı, araç koltuğu yıkama gibi temizlik işlemleri genel olarak 100 TL civarı olmaktadır bunun dışında ise çekyat ya da kanepe yıkama temizlikleri ise genellikle 50 TL civarı olmaktadır. Fiyatlar alınırken adet üzerinden hesaplanma yapılmaktadır. Silivri koltuk yıkama fiyatları genel olarak bütçenize uygun olmaktadır bunun dışında tabi ki koltuğunuzun boyutu gibi özelliklerde bunları etkilemektedir. Biz firma olarak koltuk yıkama fiyatları konusunda size göre davranmakta olup asla bütçenizi sarsmamaktayız dilerseniz fiyatlar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

× Hemen İletişime Geç