Şile Koltuk Yıkama

Şile Koltuk Yıkama

Şile koltuk yıkama olarak İstanbul’da koltuk yıkama işlemi sunuyoruz. Firma olarak amacımız sizlere %100 hatasız bir hizmet sunmaktadır. Koltuk temizleme gerçekleşirken koltuklarınıza bir çeşit sıvı uygulanılır ve hafif bir fırçalama işlemine tabii tutulur. İyi bir temizleme işlemi için iyi bir firma ile anlaşmak oldukça önemlidir. Evde yapılan koltuk temizleme işlemlerinde kullanılan bir takım temzileyiciler koltuk yüzeylerine zarar vererek koltuğunuzun ömrünü kısaltmakta hatta görünümünü de mahvedebilmektedir hal böyle olunca koltuklarınız için en ideali uzman bir hizmet almanızdır.

Eğer sahip olduğunuz koltuk açık renklere sahip ise bu koltuğun yıkanılması daha farklı ve daha çok dikkat edilerek yapılmalıdır. Kullandığınız ürün mutlaka mikrop ve bakterileri yok etmekde etkili bir ürün olmalıdır. Şile koltuk yıkama firmamızda meydana getirdiğimiz tüm işlemler son derece deneyimli ekipler ve kaliteli son model makinalar ile itina ile yapılmaktadır. Tüm koltuklarınız İstanbul’da itina ile yapılır.

KANEPE VE KOLTUK YIKAMA AYNI MIDIR?

Koltuk ve kanepe yıkamak aynı şekilde olmamaktadır eğer evinizde bulunmakta olan kanepeyi yıkatacak iseniz bu temizliği düzenli aralıklarla yaptırmalısınız. Biz firma olarak uzman ekibimiz ile sizlere tam zamanlı bir yıkama işlemi sunuyoruz. Ailenizde bulunan kişileri ve sağlıklarını önemsiyorsanız mutlaka bu konuya da dikkat etmelisiniz. Kanepe yıkama işleminde kullanmakta olduğumuz tamamen doğal ve antibaktiriyel ürünler ile sizler için kusursuz bir temizlik sunuyoruz. Kanepe yıkama işlemleri de dikkat edilmelidir firmamızda kullandığımız ekipmanlarda tamamen uzmanlar tarafından seçilmktedir. Yıkama işlemlerinde kullanılmakta olan kimyasallar tamamen sağlığa uygun seçilmektedir. Yaptığımız hizmetler genel olarak 3 ile 6 saat arasında tamamlanıp son kontroller uygulanmaktadır ardından güvenli bir şekilde size teslim edilir.

ÇOK AŞAMALI KOLTUK YIKAMA

Şampuanlama ve spreyleme işlemleri özel fırçalar ile iyi bir şekilde gerçekleştirilmektedir ve 3 motorlu kaliteli bir makina ile ayrıntılı bir cihaz kullanılır ardından ise vakumlama araçları ile ayrıntılı bir temizlik işlemleri gerçekleştirilir. Bu yapılan işlemlerden sonra koltuklarınız ilk gün ki gibi tertemiz ve ışıl ışıl olur. Sizde detaylı, uzman bir temizlik işlemi istiyorsanız Şile Koltuk Yıkama firmamıza uğrayabilir ya da arayabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

× Hemen İletişime Geç