Otel Halısı Yıkama

Otel Halısı Yıkama

Otel halıları genellikle duvardan duvara olan halılardır. İnsanlar tatillerde, iş gezlerinde ya da herhangi bir amaç için otelde kalmak istediklerinde öncelikle temiz otel ararlar, sonra yemekler, ücret vs. incelemesi yaparlar.

Bu nedenle otellerin bir bütün olarak temizliğine dikkat edilmesi gerekir.

Biz firma olarak siz değerli müşterilerimize otel halısı yıkama hizmeti de vermekteyiz. Otel halısı yıkama hizmetimizi yerinde temizlik hizmeti olarak sizlere sunuyoruz. Otelde her zaman müşteri olacağı düşünülürse müşterilere rahatsızlık vermeden temizlik işini yapıyoruz. Otel halısı yıkama işlemlerinde az ses çıkaran makineler kullanıyoruz.

Otel Halılarını Nasıl Yıkıyoruz?

Oteller müşterileri hiçbir zaman diliminde bitmeyen yerlerdir. Durum böyle olunca otel halısı yıkama daha bir önemli hale geliyor. Öncelikle uzman ekiplerimiz tarafından yıkanacak halıların cinsi kontrol ediliyor ve buna bağlı olarak ne tür ürünler kullanması gerektiğine karar veriliyor.

  • Otel halıları titizlikle, müşterileri rahatsız etmemek adına az gürültü yapan makinelerle hızlı ve etkin bir şekilde temizleniyor.
    Temizlik sonrası yıkama işlemi yine gürültüsüz makinelerle yapılıyor.
  • Lekeli olan kısımlara özel leke çıkarıcılar uygulanıyor ( yağ lekeleri, her türlü meyve lekesi, paslar, kahve lekesi, boya lekesi gibi)
  • En son işlem olarak da vakumlu makinelerle halılar vakumlanıyor ve bu sayede daha hızlı kuruması sağlanıyor.

Hizmetlerimize Güveniyoruz

Tüm yıkama hizmetlerimizde olduğu gibi otel halısı yıkama hizmetlerimizde de kendimize güveniyoruz. Esas ilkemiz olan müşteri memnuniyeti sağlamak adına en kaliteli, kimyasal içermeyen ürünlerle halılarınıza zarar vermeden tertemiz ve ilk günkü gibi canlı görünmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin bütçesine de zarar vermeden işlerini halletmelerini sağlıyoruz.

Otel halısı temizleme fiyatlarımız, temizlenecek alanın büyüklüğüne ya da adet olarak temizlenecekse halı sayısına bağlıdır. Ancak şunu hemen belirtelim ki en uygun fiyatları sizlere firmamız verecektir.
İstanbul’da geniş bir servis ağımız bulunmaktadır. Oteller için yerinde halı yıkama ve temizleme hizmetini dikkatli, titizlik içinde ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.
Uzman kadromuz ile her zaman hizmete hazırız. Bizi arayın gelelim halılarınızı yeni alınmış haliyle teslim edelim.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

× Hemen İletişime Geç