Maltepe Koltuk Yıkama

Maltepe Koltuk Yıkama

Evlerimizin en önemli ve en sık kullandığımız eşyalarından biri olan koltuk takımları zaman içerisinde lekelenmeye ve kirlenmeye yüz tutar. Haftalık temizlik esnasında bu koltukları her ne kadar süpürüp silsek de derinlemesine temizlik yapamayız. Çünkü kullanım süresi ile birlikte koltuklarımız sadece yüzeysel değil içindeki süngerli yapıya varana kadar kirlenir. Peki, bu durumda ne yapmamız gerekir?

Tabi ki de en doğru karar bir koltuk yıkama firmasından yardım almaktır. Çünkü koltukları derinlemesine temizleme işlemini yalnızca profesyonel bir koltuk yıkama firması yapabilir. Güvenilir ve titiz bir koltuk yıkama firması olan Maltepe koltuk yıkama, hemen imdadınıza yetişiyor. Eğer profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız kesinlikle bizi tercih etmelisiniz.

Maltepe Koltuk Yıkama İşlemleri

Profesyonel makinelerimiz ve güler yüzlü personelimiz ile Maltepe koltuk yıkama olarak siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet veriyoruz. Hizmetimizden yararlanmak istediğiniz takdirde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Firmamızın profesyonel çalışanları ile birlikte sizin için en uygun tarihte evinize geliyor ve yerinde hizmet anlayışımızla koltuklarınızı temizleme işlemlerine başlıyoruz.

Firmamızın alanında uzman personelleri ile birlikte koltuk yıkama işlemini 3 farklı aşamada gerçekleştiriyoruz. Islatma aşaması dediğimiz ilk aşamada deterjan karıştırılmış köpüklü su ile koltuklarınızı ıslatıyoruz. İçerisinde yer alan kirler yeteri kadar yumuşasın diye bir müddet bekledikten sonra ikinci aşama olan fırçalama işlemlerine geçiyoruz. Bu aşamada koltuklarınız özel fırçalarla derinlemesine temizlendikten sonra son aşama olan vakumlama işlemine geçilir. Vakumlama ile birlikte koltukların içindeki pis su dışarı çıkarılır. Bu işlem koltukta su kalmayana dek devam ettirilir. Eğer koltuktan hala kirli su çıkıyorsa yıkama işlemi tekrardan gerçekleştirilir.

Maltepe Koltuk Yıkama Fiyatları

Güvenilir hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız aynı güveni müşterilerine fiyatları ile de sağlamaktadır. Sandalyeden köşe takımına kadar her türlü koltuk yıkama hizmetini en kaliteli şekilde veren firmamız, bu hizmetini son derece uygun fiyatlarda yapmaktadır. Maltepe koltuk yıkama fiyatlarımız sabit olmamakla birlikte yıkanan koltuk sayısına göre farklılık gösterir. Fakat genel itibari ile fiyatlarımız kesinlikle piyasa değerinin üstüne çıkmaz ve bütçenizi kesinlikle zorlamaz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

× Hemen İletişime Geç