Eyüp Koltuk Yıkama

Eyüp Koltuk Yıkama

Profesyonel şekilde yetişmiş bir ekip sayesinde size uzmanca bir hizmet vermekteyiz. Sizlere hizmet vermekte olan ekibimiz yıllardır bu işte çalışmış ve belli bir birikime sahip olan kişilerdir. Eyüp koltuk yıkama firması olarak ekibimize çok güveniyoruz, uzman ekibiz sayesinde size son derece kaliteli ve uzman hizmet verileceğinden hiçbir şüphemiz yok. Sizin tek yapmanız bizimle iletişim kurarak sipariş vermeniz gerekmektedir. Bize sipariş verdiğiniz takdirde ücretsiz servisimiz ile ekibimiz evinize kadar gelecektir. İşini koltuk temizleme olarak benimsemiş halinden memnun kişilere özel eğitime tabi tutulmaktadır. Bu eğitimler sonucunda uzmanlaşan bireyler koltuk yıkama uzmanı olarak isimlendirilmektedir. Biz ekiplerimizin eğitimini oldukça önemsiyoruz çünkü siz müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı bizim için oldukça önemli olduğundan dolayı tedbirlerimizi daima alıyoruz. Bu yüzden koltuklarını bize yani güvenli ekibimize bırakınız. Profesyonel ekibimiz sayesinde size % 100 garantili bir temizlik sunmaktayız. Koltuk yıkama işlemi oldukça zahmetli ve oldukça dikkat edilmesi gereken bir işlemdedir. Uzman ekiplerimizin önerisi yılda iki kere koltuk yıkatmanızdır.

Son Teknolojik Modern Fabrikamız

Eyüp koltuk yıkama fabrikaları oldukça kaliteli ve son teknolojik fabrikalardır. Bu fabrikalarda uzman ekibimiz yönetiminde olup oldukça kaliteli bir hizmet ortamı oluşturulmaktadır. Ev, ofis, hastane ya da cafe de nerde olursa olsun koltuklarınızı alıp fabrikalarımıza getiriyoruz burada tamamen uzman bir yıkama işleminden geçiriyorlar. Temizlik fırçalı makinelerimiz ile koltuklarınız fabrikalarda en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir. Fabrikamızda en ince ayrıntıları ile en iyi şekilde temizlenmektedir. Sizde en iyi şekilde hizmetlerimiz için bize ulaşınız. Fabrikamızda bulunmakta olan ekibimiz en iyi şekilde en bilgili kişiler olmaktadır bu yüzden en iyi şekilde işlemlerinizi yapacağımıza adımız kadar emin olabilirsiniz. Fabrikamızda emme, püskürtme tarzı işlemleri yapan fabrikalarımız oldukça gelişmiş modellerdir.

Eyüp Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

Eyüp koltuk yıkama firması olarak size en uygun fiyatların sunmaktayız. Belirlediğimiz fiyatlar koltuğunuz büyüklüğüne ve durumuna göre değişim göstermektedir bunun dışında sandalye ya da yatak, kanepe temizliği de yapılmaktadır. Koltuk fiyatlarımızdan bahsedecek olursak yedi kişilik koltuk takımı, araç koltuğu yıkama gibi temizlik işlemleri genel olarak 100 TL civarı olmaktadır bunun dışında ise çekyat ya da kanepe yıkama temizlikleri ise genellikle 50 TL civarı olmaktadır. Fiyatlar alınırken adet üzerinden hesaplanma yapılmaktadır.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

× Hemen İletişime Geç