Başakşehir Koltuk Yıkama

Başakşehir Koltuk Yıkama

Evimizde ya da iş yerimizde kullandığımız koltuklarımız zaman içerisinde tozlanırlar ve kir tutarlar. Temizlik bezi ve elektrikli süpürge yardımı ile koltuklarımız temizleyerek, onları kirlerden arındırabiliriz. Fakat bu sadece yüzeysel bir temizlik olur. Çünkü yalnızca koltukların yüzeyi kirlenmez, toz ve lekeler koltukların içine kadar nüfuz eder ve süngerli kısımlarında kirlenmesine sebep olur. Sadece temizlik bezi ve elektrikli süpürge ile koltuklarınızı bu kirlerden arındırmanız mümkün değildir. Bunun için kesinlikle profesyonel bir koltuk yıkama firmasından yardım almanız gerekir. Eğer İstanbul ‘da ikamet ediyorsanız Başakşehir koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize son derece profesyonel bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Başakşehir Koltuk Yıkama Hizmeti

Başakşehir koltuk yıkama firmamız alanında uzman çalışanları ile müşterilerine oldukça titiz bir temizlik hizmeti sunuyor. Firmamızda çalışmakta olan personellerin her biri koltuk yıkama alanında eğitim görmüş kişilerden oluşmaktadır. Yani her bir elemanımız bu konuda son derece deneyimlidir. Zaten yıllardır sektörde hizmet veren firmamız bu konuda artık profesyonel bir hale geldiği için bünyesinde çalışan personellerin de aynı düzeyde profesyonel olmasına dikkat ediyor.

Başakşehir Koltuk Yıkama Hizmeti

Başakşehir koltuk yıkama firmamıza; kirli olan koltuk takımı, kanepe, yatak, sandalye ve benzeri eşyalarınızı getirebilirsiniz. Hatta dilerseniz yerinde hizmet anlayışımızdan yararlanabilir ve eşyalarınızı getirmenize gerek kalmadan evinizde koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz. Kirli, lekeli ve tozlu koltuklarınızda kurutulup pırıl pırıl parlayan koltuklara sahip olmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir.

3 aşamalı bir şekilde gerçekleşen koltuk yıkama işleminde öncelikle koltuklarınızı, içerisine deterjan karıştırılmış su koyduğumuz püskürtme makinesi ile bir güzel ıslatıyoruz. Bu sayede koltuğun hem dış hem de iç yüzeyinde bulunan kirler yumuşuyor ve daha kolay temizlenebilir bir hale geliyor. Sonraki aşamada ise fırçalama işlemi uyguluyoruz. Bu işlemi koltuklarınıza zarar vermeyecek şekilde üretilmiş olan yumuşak başlı fırça yardımı ile yapıyoruz. Son olarak vakum makinesi kullanarak koltuğun içerisinde yer alan kirli suyu dışarıya çıkarıyoruz. Bu işlemi kirli su tamamen bitene kadar tekrarlıyoruz. İşte bu kadar basit..

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

× Hemen İletişime Geç